Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář

Reference kupujících

Callidoreality je nezávislým zprostředkovatelem prodeje nemovitostí. Snažíme se vždy přivést obě strany obchodu k vzájemně výhodné dohodě. Přečtěte si zkušenosti klientů, kteří si u nás koupili nemovitost. Více referencí na naši práci najdete také na našem Facebooku - www.facebook.com/callidoreality.

 

Realitní kancelář Callido je výjimečná svým poctivým a vždy beze zbytku transparentním přístupem ke klientovi.

Majitel společnosti pan Ing. Prčík se maximálně snažil vyjít nám vstříc ve všech ohledech, byl svědomitý, dochvilný a na jednání vždy připravený.

Snažil se udělat nejen byznys, ale pomoci a poradit nám i nad rámec své práce a mimo obvyklou pracovní dobu, tak jak nám to vyhovovalo.

S klidným svědomím ho doporučuji všem, kdo hodlají koupit, prodat či pronajmout svou nemovitost.

Ing. Lucie Adamcová, Praha

 

Pan Inženýr Prčík své práci rozumí, obětuje jí i svůj volný čas a snaží se maximálně vyjít vstříc zákazníkovi. Dobře se nám s ním spolupracovalo a jeho realitní kancelář mohu všem doporučit.

Otakar Sedláček, Praha

 

Služby společnosti Callido Reality využívali prodejci nemovitosti, kterou jsme si koupili. S prací realitního makléře jsme však byli velmi spokojeni. Platilo vše, na čem jsme se domluvili, dodrželi všechny dohody a termíny, zařídil vše potřebné. Tuto firmu doporučujeme.

manželé Budilovi, Praha

 

Přes společnost Callido jsme kupovali byt. Veškerá spolupráce a komunikace byla bezproblémová a bezchybná. Velice si ceníme odborných znalostí pana Prčíka a jeho snahy najít vždy to nejlepší a nejrychlejší řešení. Díky společnosti Callido jsme ušetřili spoustu času – vyřizovali za nás vše na katastru, pomáhali s vinkulací a pojištěním nemovitosti a zajistili za nás i převod elektřiny. Během celého období jsme byli pravidelně informování o aktuálním stavu procesu koupě a převodu bytu prostřednictvím každotýdenních reportů. Velmi důležité pro nás bylo to, že vždy platilo vše, na čem jsme se domluvili. Společnost Callido a pana Prčíka můžeme jednoznačně doporučit, byli jsme velice spokojeni.

Helena Sekalová, Jesenice

 

Spolupráce s realitní kanceláří Callido byla od prvního okamžiku a první schůzky při prohlídce bytu zcela bezproblémová. Protože jsem už předtím měl řadu zkušeností z předchozích prohlídek bytů s jinými realitními kancelářemi, zaskočila mě nebývalá ochota ze strany pracovníků společnosti Callido. V každé situaci se mi pracovníci realitní kanceláře snažili vyjít vstříc a poradit ve věcech, ve kterých jsem neměl jakožto lajk až takový přehled. Problém nebyla ani opakovaná prohlídka vybraného bytu a získání potřebných informací o něm. Pokud se v budoucnu rozhodnu ať už pro prodej nebo koupi nemovitosti, určitě se rád obrátím znovu na společnost Callido a nemám sebemenší problém ji doporučit svým přátelům. Díky za ochotu, přeji spoustu dalších spokojených klientů.

Čepelák Lukáš, Praha

 

 

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář
Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo