Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář

Správa bytů na pronájem v Praze bez paušálu

Chcete v Praze pronajímat byt, ale nechcete mít s pronájmem starosti? Nebo žijete daleko od Prahy, chystáte se na dlouhou dobu do zahraničí, žijete v zahraničí, a o pronájem bytu v Praze se Vám nemá kdo starat?

Jestli ho nechcete pronajmout agentuře, aby ho dala dál do podnájmu někomu, koho nebudete znát, protože máte ke svému bytu vztah, nebo se Vám nechce platit agentuře několik desítek tisíc ročně paušální odměnu, máme pro Vás příjemné řešení.

Neplaťte desetitisíce ročně na paušálu

Pomůžeme Vám Váš byt pronajmout nájemníkovi, kterého si vyberete. O pronájem bytu se Vám pak budeme starat, ale platit nám budete jenom za práci, kterou od nás budete potřebovat. Většina našich klientů nám tak za správu bytu k pronájmu zaplatí od 2 000 do 12 000 Kč ročně.

Pomůžeme Vám zhodnocovat majetek

S mnohými našimi klienty takto spolupracujeme na pronájmech jejich bytů už téměř jednu dekádu. Kromě toho, že jim hledáme spolehlivé a dobře platící nájemníky, jim díky odbornosti našich spolupracovníků pomáháme postupně zvyšovat hodnotu jejich majetku. Protože pak nedělají při úpravách a rekonstrukci bytů chyby.

Co si vlastními silami neuděláte

Když si člověk „bere“ na pronájem a správu realitku, měl by podle našeho názoru dostat něco navíc, „co si sám neudělá“. My se svým klientům snažíme „dodat“ tři věci, na které se soustředíme a pořád je vylepšujeme. Které podle našeho názoru vlastními silami sami snadno nezvládnete:

Budeme s Vámi sdílet náš způsob hledání spořádaných a dobře platících nájemníků.

Poradíme Vám, jak byt (nebo dům) před pronájmem upravit tak, abyste dali svým nájemníkům najevo, že Vám na něm a na nich záleží. A díky tomu jste měli větší šanci, že se Vám i oni budou o byt dobře starat.

Díky naším znalostem a díky spolupráci s týmem odborníků Vám pomůžeme případnými postupnými opravami, úpravami nebo rekonstrukcí dosahovat nadprůměrného zhodnocení Vašeho majetku.

Transparentní ceny

Po naši práci Vám vždy pošleme přehled („time sheet“), kolik času jsme prací pro Vás strávili. Čas Vám budeme účtovat po šestiminutových intervalech v následujících cenách:

Cena Bližší vysvětlení ceny
Neuvedeno Provizi za nalezení nového nájemníka, když se Vám z nějakého důvodu stávající nájemník z bytu vystěhuje, Vám rádi sdělíme osobně. Nechceme "navádět" konkurenci:-).
500 Kč/hod. (počítáme hrubý čas, tj. vč. potřebného cestování) za běžné činnosti nevyžadující žádnou, nebo jenom základní, odbornost. Jedná se zejména o organizaci řemeslníků, zajištění výroby dodatečných klíčů, a podobně.
1 000 Kč/hod. (počítáme čistý čas) za poradenství, jehož výsledkem ovšem může být potřeba konzultace se specialistou.
1 500 Kč/hod. (počítáme čistý čas) za odborné konzultace, kde Vám poskytneme konečné řešení. Nebude již tedy nutné další poradenství od specialistů.

Jestli hledáte někoho, kdo by se Vám o Váš byt zodpovědně staral, chcete znát své nájemníky, protože Vám na bytě záleží, a nechcete platit desítky tisíc ročně za paušální odměnu agentuře, budeme rádi, když se nám ozvete. Rádi Vám povíme na osobním setkání víc. A potom, když budete chtít, se vám budeme o pronájem Vašeho bytu nebo domu starat.

Objednávka schůzky na správu bytu na pronájem v Praze
Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo