Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář

Prodejte nemovitost rychle a za výhodnou cenu

Podívejte se, jak probíhá prodej nemovitosti krok za krokem. A jak při něm můžete s Callido Reality ušetřit spoustu času a starostí, vyhnout se chybám a získat za svoji nemovitost více peněz.

Kolik peněz můžete čekat

Prvním krokem na cestě k prodeji je ocenění nemovitosti, abyste si mohli udělat představu, kolik peněz za ni přibližně můžete očekávat. Ocenění nemovitosti provádíme na základě dat z katastru nemovitostí, protože tak dostanete věrohodnější údaje. Oceňování pomocí různých odhadů, kalkulaček, cenových map a vzorců se snažíme vyhnout, neboť tak získáte jenom odvozené hodnoty.

Příprava nemovitosti

Prohlídka nemovitosti je především smyslový zážitek. Lidé si totiž vždycky chtějí koupi ten nejhezčí byt, dům nebo to nejhezčí místo (pozemek), které si za své peníze mohou dovolit. A o ostatní nemají zájem.

Na vylepšení dojmu nemovitosti před prodejem pro Vás proto najmeme odborníky - podle našich informací ty nejkompetentnější, kteří se tím v Česku zabývají. Pomůže Vám to prodat rychleji a za vyšší cenu. Podívejte se, jaký jejich práce udělá rozdíl.

Z Vašeho bytu nebo domu vlastně vytvoříme jakousi „expozici“, ve které budete ale moct během prodeje dál pohodlně bydlet.

Focení

Necháme Vaši nemovitost vyfotit profesionálním fotografem. Aby už od počátku přitahovala zájemce.

Prohlídky

Pomůžeme zájemcům si na prohlídce představit, jak si mohou ve Vaší nemovitosti zařídit svůj budoucí život. To je pro prodej důležité.

„Aukce“ ceny bez nároku na vyšší provizi

Bude-li mít o Vaši nemovitost zájem více zájemců, vylicitujeme Vám mezi nimi vyšší cenu. Buď po telefonu, nebo pomocí našeho aukčního portálu. Tak, aby to vůči nim bylo férové. A žádného z nich jsme nepoškodili.

Za „aukci“ po Vás nebudeme chtít vyšší provizi.

Smlouvy

Připravíme pro Vás a pro kupujícího rezervační smlouvu. Poté, co ji podepíšete, pro Vás připravíme také smlouvu o smlouvě budoucí kupní a kupní smlouvu a dohodneme úschovu kupní ceny v bance.

Smlouvy Vám připravíme tak, abyste Vy dostali bezpečně zaplaceno a kupující bezpečně získal svoji nemovitost bez právních vad.

Vázne-li na Vaší nemovitosti stále hypotéka, pomůžeme Vám se získáním souhlasu banky s prodejem.

Zaplacení kupní ceny a splacení Vaší hypotéky

Usnadníme Vám uvolnění kupní ceny z úschovy a vyvázání věcných břemen souvisejících se splacenou hypotékou.

Předání nemovitosti a převod "energií"

Pomůžeme Vám s předáním nemovitosti kupujícímu a převodem „energií“.

Hotovo

Hotovo. Můžete se pustit do svých dalších životních plánů.

Proč Callido Reality?

S vyvázáním současné hypotéky Vám pomohou naši spolupracovníci, kteří působí jako hypoteční zprostředkovatelé přes 20 let, takže v tom už mají zkušenosti. A Vy se s tím nebudete muset trápit.

Pomůžeme Vám prodat nemovitost rychle a za vyšší cenu tak, abyste byli vůči zájemcům féroví. Díky předprodejní přípravě a „aukci“ ceny.

Všichni naši spolupracovníci mají vysokoškolské vzdělání nebo vysokou školu studují. O Váš prodej se tak budou starat příjemní kompetentní lidé a ne lidé, kteří nenašli uplatnění, „tak šli dělat realiťáky“.

Jestli s výběrem realitky stále váháte, podívejte se na tento článek.

Zkušenosti předchozích prodávajících a kupujících

Přečtěte si pár posledních referencí od lidí, kteří s námi prodávali, nebo od nás kupovali, nemovitost. Další reference si můžete přečíst zde.

Z několika realitních kanceláří jsme na prodej rodinného domu v Praze-Strašnicích vybrali Callido Reality, s.r.o. a byla to po všech stránkách šťastná volba.

Ing. Tomáš Prčík se projevil jako zkušený makléř, který nám pomohl se všemi přípravami na prodej, doporučil odborníky na potřebnou dokumentaci (PENB, revize komínu, design interiéru domu a focení pro inzerci, projekt pro představu možné přestavby domu aj.), ale také zajistil zápisy v katastru nemovitostí, dále inzerci a osobně se zúčastnil vyklízení vybavení místností a doporučil úpravy okolí domu. Organizoval mnohé prohlídky domu a vždy byl dochvilný a spolehlivý. Měli jsme štěstí, že se brzy našel vhodný kupec. Po sepsání kupní smlouvy nám pomohl s převody: energie, odvoz komunálního odpadu apod. Dá se říci, že s námi prožíval celý náročný proces, od příprav až do samého konce – předání domu novému majiteli.

Děkujeme za tuto zkušenost a vřele doporučujeme jmenovanou realitní kancelář a spolupráci s panem Prčíkem.

Miluše Jaklová, Praha


Realitní kancelář Callido je výjimečná svým poctivým a vždy beze zbytku transparentním přístupem ke klientovi.

Majitel společnosti pan Ing. Prčík se maximálně snažil vyjít nám vstříc ve všech ohledech, byl svědomitý, dochvilný a na jednání vždy připravený.

Snažil se udělat nejen byznys, ale pomoci a poradit nám i nad rámec své práce a mimo obvyklou pracovní dobu, tak jak nám to vyhovovalo.

S klidným svědomím ho doporučuji všem, kdo hodlají koupit, prodat či pronajmout svou nemovitost.

Ing. Lucie Adamcová, Praha

Ušetřete si při prodeji nemovitosti starosti a čas. Vyhněte se chybám a získejte více peněz

Jestli se chcete dozvědět o prodeji nemovitosti s námi víc, nebo se do toho chcete rovnou pustit, zavolejte nám. Nebo nám na sebe nechte kontakt ve formuláři a my se Vám sami ozveme.

Objednávka schůzky na výhodný prodej
Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo