Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti Obrázek na pozadí - výhodný prodej nemovitosti

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář

Vydělávejte každý měsíc na nájmu. Skoro bezpracně a bez obav

Výběr nájemníků je to nejdůležitější

Pronájem bytu nebo domu může být příjemným pasivním vyděláváním peněz – skoro bez práce a bez starostí, přesně tak, jak si to lidi představují. Nebo to může být noční můra – když Vám nájemníci neplatí a rozbíjejí nábytek a vybavení.

Proto se v Callidu při pronájmech nemovitostí soustředíme na přilákání slušných a spolehlivě platících nájemníků.

Ušetříte hromadu času. A starostí

Pronajmout dům nebo byt Vás ale také může stát spoustu pozornosti a času. Stručně řečeno, pokud chcete nemovitost pronajmout čistotným a spořádaným lidem, je potřeba ji obvykle vymalovat, opravit vybavení, odvézt rozbité věci, uklidit, obstarat a upravit nájemní smlouvu, napsat a zveřejnit inzerát, nachystat podklady na prohlídky, udělat obvykle deset až dvacet prohlídek, připravit podrobný předávací protokol a nemovitost nájemníkům předat.

Podle našich zkušeností to vždy vezme více než jeden pracovní týden. Proto Vám pomůžeme všechno co nejvíce zjednodušit. Tady je postup, jak to děláme.

Už na první schůzce Vás „nachytříme“ ohledně nájemního práva

České právo hodně chrání nájemníky na úkor pronajímatelů. Proto Vás hned na první schůzce, aspoň v základech, „nachytříme“ ohledně právní úpravy pronajímání nemovitostí. Abyste víc věděli, do čeho jdete.

Pomůžeme Vám najít slušné nájemníky

Když lidem nabídnete nevymalovaný, špinavý, zanedbaný byt s rozbitým nábytkem, budete mít velkou šanci, že ho pronajmete nájemníkům, pro které je něco takového normální a budou se podle toho ve Vašem bytě chovat a mít možná i potíže s placením nájemného.

Vy ale asi chcete, aby Vám nájemníci ve Vašem bytě nebo domě udržovali čistotu a neničili a nerozbíjeli vybavení. Aby Vám ho „nevybydleli“. A po jejich odchodu Vás to nestálo spoustu starostí a peněz za opravy vylomených dveří u vestavěných skříní, výměnu zničené varné desky nebo pracovní desky u kuchyňské linky, podrápaných dveří, podlah, sprchového koutu, a podobně.

Zařídíme Vám vylepšení dojmu nemovitosti

Zajistíme Vám proto poradenství od odborníků (podle našich informací těch nejkompetentnějších, kteří se tím v Česku zabývají), aby Vám poradili, jak za co nejnižší náklady pozvednout dojem Vaší nemovitosti, aby přitahovala co nejmovitější nájemníky.

Pokud bude potřeba Váš byt před pronájmem vymalovat, opravit nábytek, kuchyňskou linku, odvézt rozbité věci a zařízení, stálo by Vás hodně času naorganisovat na to řemeslníky. Možná byste si kvůli tomu museli brát i dovolenou. Nebo byste to řešili ve volném čase a o víkendech. Nájem by se tím časově posunul a přicházeli byste tím o peníze.

Nemusíte se toho bát – všechny potřebné opravy Vám zařídíme. Nezaplatíme Vám jejich přímé náklady, ale organisaci řemeslníků od nás dostanete v rámci provize úplně zdarma. Obvykle to bývají nejméně tři pracovní dny. A dostanete od nás byt nebo dům jak ze škatulky.

Podívejte, jak jsme takto zapracovali na jednom bytě, který jsme pak pronajali u Rajské zahrady v Praze.

Ušetříme Vám čas na prohlídkách

Poté, co připravíme Vaši nemovitost k pronájmu, necháme udělat její krásné fotky, připravíme podklady pro zájemce na prohlídky, začneme inzerovat a organisovat prohlídky.

Obvykle si to vyžaduje 10 až 20 prohlídek, než Vám doporučíme a představíme kandidáty na pronájem. Což Vám ušetří další spoustu času.

Podpis nájemní smlouvy s bonusem. Aby Vaši nájemníci rádi platili včas

Až si vyberete nájemníka, zaplatí Vám kauci a uzavřete spolu nájemní smlouvu. Do hlavy nájemníkům nevidíme, takže Vám neumíme dát garanci na to, že budou slušní a platit nájem včas.

Poradíme Vám však výjimečné ustanovení do nájemní smlouvy, které hodně zvýší šanci, že u Vás budou nájemníci chtít bydlet dlouho, budou udržovat čistotu a platit nájemné včas.

Předání. S podrobným předávacím protokolem

Pro předání nemovitosti do užívání nájemníkům Vám připravíme podrobný předávací protokol, jehož příprava trvá obvykle alespoň pracovní půlden. U pronájmů je podrobný předávací protokol důležitý, protože jinak nájemníkům zpětně neprokážete, co všechno jste jim předali do užívání.

Vydělávejte na nájmu. A starosti nechte na nás

Jestli nechcete věnovat pozornost a energii shánění a organisování řemeslníků na opravy Vaší nemovitosti, abyste získali slušné nájemníky, shánění a upravování nájemní smlouvy, inserci, prohlídkám, vyplňování předávacího protokolu, nechte to na nás.

Budeme se soustředit na to, abychom Vám našli a doporučili slušného nájemníka a Vy jste díky tomu mohli v klidu vydělávat na nájmu. Skoro bez práce a bez starostí.

Zavolejte nám hned teď nebo vyplňte formulář níže.

Objednávka schůzky na výhodný pronájem
Facebook logo
WhatsApp logo
Twitter logo
Pinterest logo
Google+ logo
LinkedIn logo