Ocenění bytu ve vlastnictví

Poznejte cenu svého bytu. Ocenění si od nás můžete nechat udělat buď jen tak pro zajímavost, nebo pro účely dědického řízení.

Ocenění pro zajímavost Vám uděláme buď úplně zdarma (je-li pro něj dostatek snadno dostupných srovnávacích cen), nebo po Vás za něj budeme nějakou cenu požadovat. V takovém případě se Vám ozveme dřív, než se do oceňování pustíme.

Ocenění pro dědictví zdarma není. Jeho cena bude záviset na množství snadno dostupných srovnávacích cen. Ohledně ceny ocenění pro dědictví se Vám proto ozveme dřív, než se do něj pustíme.

×

Udělením tohoto souhlasu nám dáváte svolení, abychom uvedené údaje k nemovitosti použili k vypracování ocenění nemovitosti pro Vás. A dále, abychom Vaše jméno a příjmení a telefonní číslo použili k tomu, že Vám zavoláme. Buď proto, že budeme potřebovat upřesnit některé údaje o nemovitosti, nebo proto, abychom se s Vámi dohodli, na jakou e-mailovou adresu Vám máme výsledek ocenění poslat:-).


Více o našich zásadách ochrany osobních údajů si můžete přečíst na tomto odkaze.

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář