Prodejte snadno a s šancí na vyšší cenu. Díky "aukci" ceny mezi zájemci

Cílem našeho postupu při prodeji nemovitosti je, aby bylo možné provést aukci ceny nemovitosti mezi zájemci. Díky aukci ceny se nám podařilo dohodnout prodejní cenu např. o 8 nebo dokonce i o 25%(!) vyšší, než byla nejvyjšší dosažená cena stejného bytu ve stejné lokalitě z předchozího roku.

Aukci ceny není ale možné provést vždy. Zejména ne, pokud není nemovitost alespoň průměrně atraktivní, nebo je něčím nestandardní.

Víte, jak si lidi vybírají nemovitost?

Lidi si vybírají nemovitost tak, že si stanoví rozpočet a pak hledají tu nejkrásnější nemovitost, kterou si za něj mohou dovolit.  Tato znalost Vám hodně pomůže jít výhodnému prodeji naproti. Vyplývá z ní, že je výhodné před prodejem levně vylepšit dojem Vašeho bytu nebo domu tak, aby v očích kupujících patřil k těm nejkrásnějším v Vašem okolí. 

Na vylepšení dojmu nemovitosti před prodejem pro Vás proto najmeme odborníky - podle našich informací ty nejkompetentnější, kteří se tím v Česku zabývají. Pomůže Vám to prodat rychleji a za vyšší cenu. Podívejte se, jaký jejich práce udělá rozdíl.

Nebojte se, že Vás příprava před prodejem bude stát moc času a peněz - všechno potřebné zařídíme za Vás. A, i když už Vaše nemovitost bude "zbožím na prodej", budete i během prodeje moct dál pohodlně bydlet.

Jak probíhá vyjednání nejvyšší ceny?

Víte, jak vyjednávat o ceně? Kdy dělat v ceně ústupky, a kdy nedělat? Kterým námitkám vyhovět, a kterým ne? Vadí Vám napětí při vyjednávání? Chcete se raději s každým dohodnout?

V Callidu Vám s vyjednáváním pomůžeme pomocí vyjednávacích technik Harvard Law School. Zvýší se tím pravděpodobnost, že při prodeji získáte nadprůměrnou cenu nebo budete moct nemovitost mezi zájemci  "vydražit". A při tom se méně stresovat. 

Dostanete bezpečně zaplaceno

Lidé často prodávají nemovitost tak, že kdyby jim kupující nezaplatil, neměli by, jak to napravit. V Callidu Vám navrhneme způsob úhrady kupní ceny bezpečný pro obě strany. Pokud to jenom půjde.

Reference předchozích klientů

Přečtěte si reference klientů, kteří vyzkoušeli Callido Reality před Vámi.

Překvapivě překvapivé bonusy

Příjemní lidé

Všichni naši realitní makléři mají vysokoškolské vzdělání nebo aktuálně studuji vysokou školu. Vaši nemovitost tak nebudou prodávat lidi, kteří n pracovním trhu zbyli a proto šli dělat realitní makléře.

Pomůžeme vám vyvázat hypotéku

Jako hypoteční zprostředkovatelé jsme se účastnili stovek případů prodeje nemovitosti s hypotékou. Můžeme Vám proto poradit, jak nejlépe prodat nemovitost s hypotékou, abyste bance neplatili zbytečné sankce.

Co když si Callido nevyberete

Když se rozhodnete neprodávat s Callidem a budete si nemovitost prodávat sami, bez potřebných znalostí, nejspíše prodáte svůj dům nebo byt za dlouhou dobu po několika slevách. Hůř, než byste byli mohli.

Pokud si vyberete průměrnou realitní kancelář, zaplatíte beztak 70 až 100 % provize, a Váš prodej bude trvat dlouho. Poté, co realitní kancelář zveřejní inzerát, začne zájem rychle opadat a hrozí Vám, že budete prodávat měsíce, možná rok, budete v nejistotě a budete nemovitost několikrát zlevňovat.

Můžete využít služeb některého velkého realitního řetězce. Nejspíše pak zaplatíte 100 % provize jako v Callidu. Pravděpodobně ale nezískáte tak účinné praktiky k rychlému prodeji bez zbytečných slev. Protože se majiteli franšízy nechtělo je koupit nebo se mu nebude chtít platit za jejich použití.

Většina lidí si myslí, že na tom nic není, nabízet nemovitost: vyfotíte, dáte na internet, a je to. Stejně tak si lidé myslí, že je velice jednoduché vést hotel: prostě jenom převlékáte postele, vedete restauraci, a je to, ne? Přesto 80 % nově založených hotelů zkrachuje.

Vyfotit nemovitost a pověsit fotky na internet nestačí. Musíte znát pravidla úspěchu.  V opačném případě následují jen dlouhé měsíce agónie a zlevňování.

Pokud budete nemovitost prodávat s průměrnou realitní kanceláří, bude výsledek podobný. Nebudete se však muset o věc tolik starat. Můžete tedy prodej zadat více realitkám. Pak se ovšem časově ani finančně nevyplatí se o prodej Vaší nemovitosti hodně snažit.

Můžete se obrátit na realitní kancelář z některého ze světových řetězců. U některých z nich dostanete podle našeho názoru službu podobnou té naší. Podle našeho výzkumu však ani tyto realitní kanceláře neposkytují klientům obojí – vyhledávat vážné zájemce, nejen turisty, „co se chtějí přijít podívat“, a aby jim prodávané nemovitosti přitahovaly lidi. To v Callidu získáte. Navíc za stejnou cenu.

Prodejte svoji nemovitost rychle. A za plnou cenu!

Pokud se tedy nechcete trápit prodejem sami, nechcete se svěřit do rukou průměrné realitky, čekat na prodej dlouhé měsíce nebo i přes rok, zavolejte nám. Nebo nám na sebe nechte kontakt ve formuláři a my se Vám sami ozveme.

Objednávka schůzky na výhodný prodej

Jak si vybrat realitní kancelář

Ještě stále jste si nevybrali realitku? Stáhněte si náš e-book. Najdete v něm otázky, na které je dobré se v realitní kanceláři určitě předem zeptat.

Jak si vybrat realitní kancelář